18 Ağustos 2015 Salı

alış veriş işleri..

Duty Free söz konusu olunca alınacaklar listem olur benim. İlk sırayı rimelim çeker. Sonra karı koca parfümlerimiz. Bol bol çikolata ve içemeyip de koleksiyonunu yaptığımız içkilerimiz.

Bu kez son anda karar verdiğimiz için rimelim de olduğu için değişik bir şeyler bakayım dedim. Bol bol kremler bakarım, değişik parfümler denerim diye düşünüyordum. Bir de ne göreyim fiyatlar almış yürümüş. Ancak kampanyalı ürünler almaya değer. Ben de böyle bir iki parça aldım bakalım nasıl çıkacaklar. İşte karşınızda onlar;


Kalemleri denedim ve çok beğendim. Kutunun içinden bir adet siyah kalem çıkıyordu zaten, ek olarak koyu yeşil ve mürdüm rengi aldım. Rimeller de oldukça uygundu, sağa sola malzeme taşımayı sevmediğim için şirkette, arabada bulundurmak için bu seti tercih ettim.Daha önce denemediğim bir de el kremi aldım. Bakalım nasıl çıkacak? Fikri olup da söyleyen olursa sevinirim.

Parfümlere de baktım ama elim gitmedi. İyi ki de gitmemiş orada 66 eruo olan parfümümü dönüşte burada indirimde 139 TL'ye buldum. 

Bu aralar yurt dışına gideceklere önerim, duty free söz konusu ise dikkatli olun derim.

2 yorum:

  1. Euro 3 lirayken hiç bir şey ucuz değil maalesef.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle, zaten euro da aldı başını gitti :(

      Sil